O Kancelarii

Justyna Koleśnik

Radca Prawny

Radca prawny Justyna Koleśnik w 2011 roku ukończyła wyższe studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji. W 2013 rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie, którą zakończyła w 2015 roku. W 2016 roku przystąpiła do egzaminu zawodowego, który zdała z wynikiem pozytywnym i w czerwcu 2016 roku została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Koszalinie uzyskując w ten sposób tytuł zawodowy radcy prawnego.

Posiada kilkuletnie doświadczenie prawnicze zdobyte w kancelarii radcowskiej specjalizującej się w licznych gałęziach prawa. Posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, prawa korporacyjnego, cywilnego, prawa pracy oraz prawa energetycznego. Posiada również bardzo bogate doświadczenie procesowe oraz mediacyjne.

Aktualnie radca prawny Justyna Koleśnik prowadzi indywidualną kancelarię radcy prawnego w Koszalinie dochowując należytej staranności podczas wykonywania zawodu. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny z pełnym zaangażowaniem a sugerowane przez nią rozwiązania uwzględniają specyfikę każdego z problemów i są zawsze dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów kancelarii.

Szukasz pomocy prawnej?
kancelaria@radcaprawny.koszalin.pl
·   Pon – Pt 08:00-18:00
Zadzwoń